Stavební projekty

Projektová dokumentace je hlavním průvodcem stavbou. Tvoří nezbytný základ pro jednání s úřady i bankou. Dobře vypracovaný projekt domu oceníte jako praktického pomocníka a hlavně Vám může velmi uspořit náklady při realizaci stavby.

Vytvoření projektu pro klienta podle jeho představ za dostupné ceny je náročný úkol. Stanovili jsme si ho jako hlavní kritérium v nabídce projektových služeb. Nasloucháme přáním zákazníka, šetříme jeho čas a finance. Máme značné zkušenosti ve zpracovávání projektů z různých materiálů a technologií. Projektujeme rodinné domy a ostatní pozemní stavby. Součástí projektové dokumentace je výkaz výměr.

Potřebujete vypracovat stavební projektovou dokumentaci pro Vaše bydlení? Pomůžeme zrealizovat Vaši představu. Nabízíme vlastní projekty domů nebo vytvoření projektu na míru – podle požadavků klienta.

Vypracování projektu podle požadavků zákazníka

Pomůžeme zhmotnit Vaši představu tak, aby byla pro Vás stavba dostupná. Poradíme s výběrem materiálu, seznámíme Vás s aktuální nabídkou stavebních výrobků, uděláme srovnání cen . Vždy záleží na složitosti objektu, přesto se snažíme udržet reálné ceny. Máme 25 let zkušeností a stovky realizovaných projektů.

Pomůžeme Vám také s pasportem stavby, projektem bouracích prací či se změnou užívání stavby.

Nyní jsme se zaměřili na zpřísněné podmínky dané evropskou směrnicí, které klade důraz na energeticky úspornější výstavbu, počínající rokem 2020.

Cena: stavební projektová dokumentace od 15.000 Kč

Nabízíme vlastní projekty nízkoenergetických rodinných domů

Domy jsou navrženy z nových materiálů, které umožňují rychlou realizaci stavby. Cena domu + rychlost jsou velkou výhodou oproti běžným stavbám. Při realizaci lze použít i klasické materiály. Můžete si prohlédnout již realizované domy. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

PROHLÉDNOUT PROJEKT 1
PROHLÉDNOUT PROJEKT 2

Naše služby

Realizace staveb – postaráme se o kompletní výstavbu nebo rekonstrukci
Stavební projekty – připravíme projekt rodinného domu
Stavební povolení – zajistíme veškerá povolení a vyjádření od příslušných úřadů
Rozpočty a výkazy výměr – připravíme podrobný položkový rozpočet
Investice – investujeme do vlastních projektů

KONTAKTUJTE NÁS
© S.I.P. Invest, s.r.o. | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies