Naše služby

Realizace staveb – postaráme se o kompletní výstavbu nebo rekonstrukci
Stavební projekty – připravíme projekt rodinného domu
Stavební povolení – zajistíme veškerá povolení a vyjádření od příslušných úřadů
Rozpočty a výkazy výměr – připravíme podrobný položkový rozpočet
Stavební dozor – klíčový prvek při správném vedení stavebního projektu
Projekty RD – spolupracujeme se společností G SERVIS
Investice – investujeme do vlastních projektů

REALIZACE STAVEB

Výstavba i rekonstrukce rodinných domů, komerčních objektů, rekonstrukce bytů, úpravy kancelářských prostor a další. Hrubá stavba nebo kompletní stavba na klíč. Klademe důraz na kvalitu a záruku.

REALIZACE

STAVEBNÍ PROJEKTY

Vytvoříme projekt podle vašich představ, za dostupnou cenu. Ušetříte čas i finance. Projektujeme rodinné domy a ostatní pozemní stavby. Vyřídíme stavební povolení a zajistíme stavební dozor ..

PROJEKTY

STAVEBNÍ POVOLENÍ

Zajistíme stavební povolení, územní rozhodnutí, veškerá povolení a vyjádřené od příslušných úřadů. Vyřídíme vše kompletně, nebo jen část, která je pro Vás nejvíce zátěžová. Máme zkušenosti, sledujeme aktuální změny a novely v zákonech. Nejpozději do 3 měsíců můžete začít realizovat Vaše sny o novém bydlení ..

STAVEBNÍ POVOLENÍ

ROZPOČTY a VÝKAZY VÝMĚR

Připravíme podrobný položkový rozpočet stavby a výkaz výměr. Zpracujeme detailní rozpočet, ve kterém se klient snadno orientuje. Získáte podrobné informace o tom, jaká práce se provádí na konkrétním úseku stavby a jaké komponenty jsou zde potřeba. Zpracováváme také rozpočty pro banky za účelem získání hypotečního úvěru.

ROZPOČTY

STAVEBNÍ DOZOR

Když se rozhodujete pro stavební práce, nezáleží jen na výběru vhodné firmy, ale také na kvalitním vedení celé stavby. Stavební dozor je klíčovým prvkem při správném vedení stavebního projektu a zajišťuje, že práce jsou prováděny správně a v souladu s plány a předpisy.

STAVEBNÍ DOZOR
© S.I.P. Invest, s.r.o. | zásady ochrany osobních údajů | zásady cookies